Як проголосувати на самоізоляції: пояснення МОЗ

Люди, які перебувають на самоізоляції й хочуть проголосувати за місцем перебування на місцевих виборах 25 жовтня, мають подати відповідну заяву з довідкою про стан здоров’я до 20 години 23 жовтня. Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу в суботу, передає УП.

Об этом сообщает Футляр от виолончели  • 111IV
  • 470х200і22042020а
  • 6фап

«Виборцям, які бажають проголосувати за місцем перебування, треба не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів, це буде 23 жовтня, подати заяву з доданою довідкою медичної установи про стан здоров’я. Це необхідно, щоб відповідна виборча дільниця на своєму засіданні прийняла рішення щодо їхнього включення до витягу зі списку виборців для голосування за місцем перебування», – сказав Степанов.

Також очільник МОЗ зазначив, що лікар або заклад охорони здоров’я може видати або виписку з медичної картки амбулаторного хворого або витяг з реєстру медичних записів про направлення та рецептів електронної системи охорони здоров’я.Реклама партнерів

Степанов закликав подбати про необхідні медичні документи заздалегідь, щоб мати можливість проголосувати за місцем перебування.

Зазначимо, після виборів посади міського голови Львова офіційно більше не існуватиме, натомість буде голова Львівської ОГТ. До її складу крім Львова, Брюховичів, Винників, Рудного також увійшли Дубляни і ще 13 сіл. Центром об’єднаної громади є Львів.

Як відомо, Як відомо, місцеві вибори в Україні відбудуться в останню неділю жовтня – 25 жовтня. Офіційно виборча кампанія стартувала ще 5 вересня.

Дещо раніше соціологи заявляли, що остаточно не визначилися, за кого голосуватимуть на виборах міського голови Львова, 2/3 львів’ян.

Зазначимо, на посаду голови Львівської ОТГ балотуються відразу 17 кандидатів.

Згідно з даними соціологічної агенції «Фама», станом на початок вересня майже 60% львів’ян не визначилися, кого бачать наступним мером Львова. А як відомо, у Львові зареєстровано близько 590 тисяч виборців. На той момент не визначились із вибором ще 359 тисяч львів’ян.

Андрія Садового, який є мером Львова 14 рік поспіль, підтримували лише близько 38% львів’ян, решта ж вважала, що йому вже потрібно йти з посади. При цьому за чинного міського голову готові голосувати здебільшого ті львів’яни, які притримуються думки «аби не гірше».

Найвірогідніше, що місцеві вибори у Львові проходитимуть у два тури. На противагу Андрію Садовому соціологи виділяють трьох альтернативних кандидатів: Руслана Кошулинського, Олега Синютку та Ігоря Васюника.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/10/17/iak-proholosuvaty-na-samoizoliatsii-poiasnennia-moz”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 38 канал Хмельницкий - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top