«Мабуть, пора передавати прапор». Командувачу ВМС запропонували піти в почесну відставку

ВМС

Об этом сообщает FLB

Ігор Воронченко очолив ВМС в 2016 році

ВМС


Міністерство оборони України запропонувало командувачу Військово-морських сила Ігорю Воронченку відмовитися від посади і перейти в Головну інспекцію Міноборони.

Як повідомляє Думська, днями Воронченко мав розмову з міністром оборони і головкомом Збройних сил України, які «настійно» запропонували піти в почесну відставку.

«Так, була така розмова. Що ж, мабуть, пора передавати перехідний прапор», — підтвердив командувач ВМС.

Читайте також:

«Першими стріляти не будемо». Зеленський — через рік після своїх слів «просто припинити вогонь» на Донбасі

За словами Воронченка, наказ про переведення поки не підписаний. На даний момент адмірал перебуває у відпустці.

За інформацією співрозмовників видання в Міноборони, посаду командувача ВМС може зайняти контр-адмірал Олексій Неїжпапа, більш лояльний до президента Володимира Зеленського.

Джерела повідомляють, що майбутнє звільнення бойового адмірала Воронченка, який пройшов всі етапи війни з Росією і повернув бойову силу українському флоту, — це частина загального курсу Зеленського на «перестати стріляти».


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/minoboroni-virishilo-zminiti-komanduvacha-vms-novini-ukrajini-50089870.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 38 канал Хмельницкий - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top