90-ті повертаються в Бердичів: за нав’язаний дівчині борг побили її чоловіка

90-ті повертаються в Бердичів: за нав’язаний дівчині борг побили її чоловіка
90-ті повертаються в Бердичів: за нав’язаний дівчині борг побили її чоловіка
У середу, 2 жовтня близько дев’ятої години вечора поблизу Торгівельного центру «Лимон» двоє місцевих жителів напали та нанесли тілесні ушкодження бердичівлянину 1982 року народження.

Як повідомила дружина побитого, чоловік вийшов занести речі батькові, який живе неподалік. А повернувся додому за кілька хвилин вже весь у крові. Цікаво, що подружжя добре знає нападників, адже ті вже кілька місяців… тероризують сім’ю, вимагаючи з них гроші.

Ще у червні місяці дружина постраждалого знаходячись за кермом власного авто скоїла дорожньо-транспортну пригоду. Тоді водій пошкодженого автомобіля повів себе напрочуд чемно та лояльно. Ситуація вирішилася без конфлікту та працівників поліції, шляхом складання євро протоколу. Згодом виявилося, що у хлопця якісь проблеми з документами, і страхова компанія не відшкодувала у повному обсязі вартість ремонту автомобіля. Тоді він, за словами дівчини, разом зі своїм другом почав погрожувати їй та чоловіку. Їх переслідували, вимагаючи повернути гроші.

По факту систематичних погроз та вимагання було написано дві заяви до поліції, однак ніяких заходів з боку представників правоохоронних органів вжито не було. Вочевидь це і призвело до того, що вимагачі почали діяти більш жорсткішими методами. І ось справа дійшла до фізичного насилля. По факту отриманих тілесних ушкоджень потерпілий звернувся до травмпункту та написав заяву до поліції. Медики констатували у нього забій грудної клітки та голови, рване садно лівої вушної раковини, та забій лівого стегна.

У Бердичівському ВП повідомили, що дана подія дійсно мала місце в Бердичеві, відомості внесені в ЄРДР за ст. 125 ч І Кримінального кодексу України. Правоохоронці уточнили, що особи, які скоїли дане правопорушення, встановлені, ведеться слідство.

Автор статті: Денис Заремский


Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/podiyi/88855-90-ti-povertayutsya-v-berdychiv-za-navyazanyy-divchyni-borg-pobyly-yiyi-cholovika.html” Об этом сообщает ua-ru.in.ua со ссылкой на СМИ.

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 38 канал Хмельницкий - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top