У Білогір'ї “розморозили” роботи з будівництва житла для лікарів

На дев'ятиквартирний будинок для медиків додатково виділили кошти з обласного і районного бюджетів.

Зведення будинку для лікарів, що десятиліттями тягнулося у Білогір'ї, врешті “розморозили”. Керівництво району віднайшло кошти для продовження будівництва. З обласного бюджету було виділено 948 тисяч 400 гривень та з районного бюджету – 50 тисяч гривень.

Як розповідають у райдержадміністрації, на сьогодні працівники фірми-підрядника “Ізяславтрансбуд” вже виконали будівельні роботи з благоустрою та добудови. Планується завершення оздоблювальних робіт приміщення електрощитової, газифікації будівлі, встановлення насосів з автоматикою біля будинку та сантехнічних вузлів.

“Питання забезпечення житлом спеціалістів – одне із найбільш актуальних для розвитку медичної галузі району, адже відсутність житла для перспективних фахівців завжди спричиняє плинність кадрів. Це не може не вплинути негативно на якість медичних послуг”, - зауважує перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Кабанов.

http://ye.ua/news/news_22526.html

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 38 канал Хмельницкий - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top