У Хмельницькому «військові» будинки у мікрорайонів Ракове візьмуть на баланс міста

Уже понад 20 років мешканці будинку на вул. Майборського, 11 у хмельницькому мікрорайоні Ракове, добираються додому через ями, калюжі та каміння. Прибудинкові території повністю розбиті.

Як стверджують місцеві мешканці, прибудинкову територію не ремонтували жодного разу від часу заселення будинку. Усі роботи у під’їзді люди проводять власним коштом.

«Ми за свої гроші і прибираємо у під’їзді, і лампочки вкручуємо. За що платимо гроші будинкоуправлінню, яке нас обслуговує, – не зрозуміло», – нарікає мешканка будинку пані Валерія.

У будинкоуправлінні журналістам «Народного контролю» пояснили: майже всі об’єкти в мікрорайон Ракове належать Міністерству оборони України, тому тутешні будинки, дороги, дитячі майданчики перебувають на балансі КЕЧ.

Міністерство оборони грошей на благоустрій територій вже давно не виділяло, зараз сподіватися на це – також марна річ. Відтак найбільше логічне рішення, на думку і комунальників, і місцевих мешканців, – перевести будинки на баланс міста.

«Заступник міського голови Анатолія Нестерука пообіцяв, що у наступному році в бюджеті закладуть кошти на благоустрій нашого мікрорайону Ракове. Якщо так станеться, можна буде зробити ремонт прибудинкових територій, зокрема, і на Майборського, 11», – повідомив начальник будинкоуправління №2 Юрій Бучковський.

А, як пояснив «Народному контролю» в. о. Хмельницького міського голови Костянтин Чернилевський, місцеві комунальники вже давно проводять чимало робіт в мікрорайоні Ракове, і перехід «військових» будинків на баланс міста – лише питання часу.

http://podilska.info/strichka/10289-u-hmelnickomu-vyskov-budinki-u-mkrorayonv-rakove-vzmut-na-balans-msta.html

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 38 канал Хмельницкий - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top