Вбивство на Хмельниччині: чоловіка побили, облили бензином та спалили

Двоє чоловіків та один підліток з Шепетівського району таким чином розправилися із товаришем за те, що той нібито вкрав коня.

 

У день вбивства хлопці відпочивали і вирішили покращити собі настрій за допомогою алкоголю. Уже під час застілля вони згадали про свого товариша. В одного із пияк той нібито викрав коня. Сівши на «вазик» молодики попрямували до 34-річного чоловіка і виманили його з дому, запропонувавши випити.

Уже будучи в дорозі вони звернули та зупинились посеред поля. Свою жертву вони сильно побили та залишили напризволяще. Після цього роз’їхалися по домівках. Уже на другий день, коли дізналися, що чоловік не повернувся додому, вони поїхали на місце, де його покинули.

Приїхавши, вони побачили мертве тіло. Аби приховати труп і уникнути відповідальності, трійця завантажила його в автомобіль та вивезла  на польову дорогу поблизу селища Гриців. Там чоловіка облили бензином та підпалили.

Наступного дня тіло випадково помітив тракторист. Правоохоронцям вдалося встановити винних. Ними виявилися двоє 20-річних чоловіків та 17-річний підліток. Кожному із злочинців загрожує від 10 до 15 років ув’язнення. Про це повідомляє прес-служба головного управління Національної поліції 
в Хмельницькій області.

http://vsim.ua/Kryminal/vbivstvo-na-hmel-nichchini-cholovika-pobili-oblili-benzinom-ta-spalili-10469897.html

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 38 канал Хмельницкий - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top